T.C. KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
Üniversitemiz Öğrenci Konseyi ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ortak olarak üniversitemizde faaliyet gösteren Öğrenci Toplulukları ile Öğrenci Toplulukları Çalıştayı gerçekleştirmiştir. Çalıştay ile bilrikte Topluluklarımızın Başkanları, Üniversite Öğrenci Konsey Başkanı ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Sayın İbrahim GÜRER bir araya gelerek, topluluklarımızın faaliyetlerinin nasıl geliştirilecebileceğini, ortak yapılabilecek çalışmalarının niteliği ve topluluklarımızın isteklerinin görüşüldüğü çalıştaydan verimli somut çıktılar elde edildi. Üniversitemiz Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR Kütüphanesi Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya topluluk Başkanlarının yanı sıra Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı personelide katılım sağladı.
Üniversitemizin ilk kadın Konsey Başkanı görev başında! Rektörümüz Prof.Dr.Kazım UYSAL' ın ev sahipliğinde gerçekleşen törende Başkan ÖZDEMİR, Başkan Rıdvan SARAÇĞLU'ndan görevi devir aldı.
Sizin için çalışıyoruz! Öğrenci Konsey Başkanlığı olarak, öğrencilerimizin sorunlarına çözüm üretmek hedefi, üniversitemizi ileriye taşımak vizyonuyla sizinleyiz. Bizlere ulaşabilir, sorunlarınızı iletebilirsiniz, üniversitemizi birlikte geleceğe taşıyalım. Gülsen ÖZDEMİR - Öğrenci Konsey Başkanı
Dumlupınar Zaferinin 100.yılına girdiğimiz aynı zamanda Üniversitemizin 30.yılını kutlayacağımız 2022 artık bizimle. 2022 yılının DPÜ yılı olması temennisiyle, hoş geldin 2022!
Güncel duyuru bulunmamaktadır.
17 Ekim 2024, Perşembe - 1014 defa okundu.
01 Kasım 2024, Cuma - 479 defa okundu.
17 Kasım 2024, Pazar - 494 defa okundu.
25 Temmuz 2024, Perşembe - 245 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Türkiye Muharip Gaziler Derneğinin Kütahya Şubesine ziyarette bulundu.
25 Temmuz 2024, Perşembe - 319 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Kızıltoprak, Kütahya’daki Millî Eğitim Bakanlığına bağlı liselerde görev yapan rehber öğretmenlerle düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
24 Temmuz 2024, Çarşamba - 365 defa okundu.
Kütahya’nın yetiştirdiği en büyük sanatçılardan Ahmet Yakupoğlu, Muharrem ayında düzenlenen Yakupoğlu Buluşmaları etkinliğiyle anıldı.
23 Temmuz 2024, Salı - 1580 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Arama Kurtarma ve Koruma Topluluğu (DPÜ AKUK), Türkiye genelinde üniversite topluluğu olarak AFAD Akreditasyon Sistemi’ne katılarak denklik kazanan ilk öğrenci topluluğu oldu.
22 Temmuz 2024, Pazartesi - 882 defa okundu.
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite tercihleri yaklaşırken adaylara yardımcı olmak ve üniversitemizi tanıtmak için Sera AVM’de DPÜ Tanıtım ve Tercih Tırı’nı açtı.
21 Temmuz 2024, Pazar - 389 defa okundu.
Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 50. Yılı etkinlikleri kapsamında Kütahya Valiliği ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi iş birliği ile Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 50. Yılı Kutlama Programı ve Zafer Paneli düzenlendi.